Info

Witamy na naszej stronie internetowej! Znajdą Państwo tutaj szczegółowy spis usług fotograficznych przez nas oferowanych. Fotografia jest jak sztuka, polega na utrwaleniu odpowiedniej chwili, wyrażeniu emocji. My właśnie tą zasadą się kierujemy. Robienie zdjęć to nasza największa pasja. Nie podchodzimy do kolejnych zleceń i zamówień bezosobowo. Zawsze staramy się poznać naszego klienta, dowiedzieć się jakie www.serwis-pc.org.pl są jego oczekiwania i jaki efekt na zdjęciach chciałby osiągnąć. Ponadto prezentujemy portfolio i zachęcamy do wskazania ujęć, które się potencjalnemu klientowi najbardziej podobają. Pozwala nam to w jakimś stopniu poznać oczekiwania i gust osoby, z którą mamy do czynienia.
Warto dodać, że chętnie wykonujemy próbne ujęcia, by pokazać nasz styl. Zadowolenie klienta wąskie wstążki jest dla nas podstawą. Z tego też względu staramy się spełniać wszystkie oczekiwania oraz prośby osób, zgłaszając się do nas. Każdy do robienia zdjęć podchodzi inaczej. Nie bez znaczenia jest też sytuacja w jakiej znajdują się główni zainteresowani. Nas cechuje indywidualne podejście i wychodzenie naprzeciw wizjom klientów. Dzięki sporemu doświadczeniu w zawodzie, możemy ponadto doradzić i nieraz nieco zmienić punkt zapatrywania klienta na daną sesję. Zawsze dajemy jasno do zrozumienia, co będzie dobrze wyglądało, a co zaś niekoniecznie.
Proponujemy Państwu sesje fotograficzne, fotografię okolicznościową i zdjęcia w plenerze. Jeśli mają Państwo inne propozycje, to chętnie się do nich dostosujemy. Fotografia o nasza największa pasja! Zapraszamy!

Źródło: